Ustawienia


Jak usunąć e-mail z folderu SPAM?

Dokładnie tak jak z każdego innego foldera, czyli poprzez wskazanie danego maila i wybranie ikonki "usuń". Istnieje również możliwość skasowania całej zawartości foldera (link "opróżnij" na liście folderów).


Czy mogę korzystać z WPAntyspamu mając klienta pocztowego (np. Outlook)?

Tak. Należy w konfiguracji systemu antyspamowego wybrać opcję "Dodaj do tematu przedrostek "[SPAM]". Temat każdej wiadomości uznanej za spam zostanie wtedy rozszerzony o przedrostek [SPAM], co umożliwi odpowiednie skonfigurowanie filtrów w programie Outlook.


Ile adresów mogę umieścić na "białej liście" i "czarnej liście"?

Na każdej z list można umieścić po 20 adresów lub domen.


Jak działa "biała lista"?

Jeśli dla niektórych adresów lub domen zechcesz wyłączyć system antyspamowy, umieść je na tzw. "białej liście". Pamiętaj, że adresy te muszą pochodzić z pola "Return-Path", które czasem różni się od pola "Od". Dla ułatwienia całej operacji proponujemy używanie specjalnego przycisku , który jest wyświetlony obok każdego maila na liście wiadomości.


Jak działa "czarna lista"?

Wszelkie listy z adresów zawartych na "czarnej liście" trafią bezpośrednio do folderu SPAM. "czarna lista" jest indywidualnym systemem antyspamowym, który każdy użytkownik może ręcznie konfigurować. Pamiętaj, że adresy te muszą pochodzić z pola "Return-Path", które czasem różni się od pola "Od". Dla ułatwienia całej operacji proponujemy używanie specjalnego przycisku , który jest wyświetlony obok każdego maila na liście wiadomości.pakiety pocztowe zgłoś problem z pocztą zapomniałem hasła